veiling / 2 december 2013 / 1-99 Kinderboeken
[75] [76] [77] [78] [79]
kavel: 77 verkocht € 250,00

Wat Jantje in het Kaarsje zag

Ca. 1935. Manuscript met verbeteringen, tekenaar en schrijver onbekend, niet gesigneerd. Met 13 pagina-grote aquarellen. 30 x 23 cm.