veiling / 2 december 2013 / 190-399 Oude Boeken en Manuscripten
[190] [191] [192]
kavel: 190 € 90 - € 180

[Botanie] The Gardener's assistent

Practical and Scientific. A Guide to the formation and management of the Kitchen, Fruit, and Flower Garden, Robert Thompson, Edinburgh and London, Blackie and Son, [1859].
4to., XV,774,8 p., compleet met 12 kleurenlitho's door Withers and Lowry en talloze houtgravures in de tekst. Linnen band met titel in goudopdruk, band enigsz. los; de platen in prachtig coloriet.