veiling / 2 december 2013 / 750-779 Affiches
[757] [758] [759] [760] [761]
kavel: 759 € 600 - € 900

[Jugendstil] Jacques Zon (1872-1932)

Levensverzekering Mij Holland, Amsterdam. Ca. 1900. Lithografie van Leer, Amsterdam. 107 x 63,5cm.
Prof. gerestaureerd.