veiling / 2 december 2013 / 450-479 Plaatjesalbums en reclamemateriaal
[460] [461] [462] [463] [464]
kavel: 462 € 300 - € 500

Verkade Album Plaatjes-Album

1903. Compleet met 138 ingestoken gelithografeerde plaatjes. Mooi exemplaar.