800-846 Fotografie

veiling / 6 mei 2014 Zitting I
[800 - 809] [810 - 819] [820 - 829] [830 - 840] [841 - 846]
kavel: 810
Lot van 7 foto's
-Verschillende formaten (tussen 8,5 x 11 en 19,5 x 27 cm.), verschillende technieken, ca. 1880-1910.-

verkocht € 90,00
kavel: 811
Dijkherstel Schouwen en Duiveland 1953
-Aangeboden aan W. Metzelaar. Technisch hoofdambtenaar vd Rijkswaterstaat door de dienst dijksherstel Zeeland; afd. Schouwen en Duiveland ter herinnering aan het herstel van dit eiland na de stormramp van 1 februari 1953. Oblong linnen gebonden album met 45 ingeplakte foto's, ca. 16 x 10 cm. elk met ondertekst. + De Dijkbressen op Walcheren. Aangeboden door den dienst droogmaking Walcheren van den Rijkswaterstaat aan den heer W. Metzelaar. 1946. Oblong album met fotopagina's op dik papier. 29 pp. Rug onderzijde beschadigd. -

verkocht € 90,00
kavel: 812
Doos met foto's
-Ca. 200 foto's, gemaakt tussen 1890 en 1950. Meest Nederlands. Diverse formaten. - met daarbij een Doorloopend Bewijs van Toegang voor de tweede Nederlandsche Jaarbeurs 1918.-

verkocht € 80,00
kavel: 813
[Amsterdam] Lot van ca. 45 foto's
-Verschillende formaten, verschillende technieken, ca. 1880-1930, enkele met stempel op achterzijde.-

verkocht € 250,00
kavel: 814
Divers
-Robert Capa. Photographs. Capa/Whelan, Faber & Faber, 1985. 242 p. Gebonden met s.o. + Amsterdam! Ed van der Elsken, Amsterdam, Van Holkema & Scheltema, 1988. ca. 250 p. Klein vochtvlekje achterzijde onder + Wilhelm Ivens (1849-1904). Nijmeegs fotograaf, BnM, 2007. Gebonden. 119 p. - en 4 andere.-

verkocht € 110,00
kavel: 815
Fotoalbum met zilveren ornamenten
-19de eeuw. In fluweel gebonden. Op voorplat zilveren medaillon met engelen, waarin gegraveerd de monogrammen J.W.P. (of W.J.P.) en M.G. 28 juli 1852-1877. Met zilveren hoekversieringen en slot. 14 portretfoto's ingestoken, gemaakt door Böeseken, Hoogstraat, Rotterdam. Portretten van het zilveren bruidspaar, hun kinderen en kleinkinderen.-

verkocht € 160,00
kavel: 816
Cor Jaring (1936-2013)
-"Mat Reneman als uitvinder van Immuun-blauw". 1975. Stempel Galerie Guido de Spa, Sticker "Photo's must be credited to Cor Jaring" en handschrift Jaring. Silver gelatine 25,5 x 20 cm.-

verkocht € 140,00
kavel: 817
Cor Jaring (1936-2013)
-"B.V.D." Silver Gelatine, 25 x 20 cm. Geen stempel op achterzijde.-
€ 80 - € 150
kavel: 818
Cor Jaring (1936-2013)
-"De Insektensekte" Silver Gelatine. 20x 25,5 cm. Met signatuur Jaring en datering '67 op achterzijde.-

verkocht € 600,00
kavel: 819
Cor Jaring (1936-2013)
-De Insektensekte. Insektenman op ligfiets. Silver gelatine print. 20 x 25 cm. Signatuur Jaring en datering '67 op achterzijde.-

verkocht € 500,00