800-846 Fotografie

veiling / 6 mei 2014 Zitting I
[800 - 809] [810 - 819] [820 - 829] [830 - 840] [841 - 846]
kavel: 841
Diverse foto's
-Lot van 81 foto's van klein tot groot formaat, met portretfoto's en groepsfoto's, o.a. van het Eeuwfeest van Chocoladefabriek van Houten, 1928. -
€ 70 - € 140
kavel: 842
HEMA
-Foto's van etalage Hema Rotterdam ca. 1958 -1962. Met verschillende onderwerpen als Huishoud Potpourri, maar ook kerst- en sinterklaasetalages. Meest ca. 12 x 17 cm. -

verkocht € 80,00
kavel: 843
Suriname
-Lot met ca. 100 foto's uit koloniaal Suriname, meest jaren '30-50 + een zakje met negatieven.-

verkocht € 110,00
kavel: 844
Case History.
-Text and photographs by Boris Mikhailov. Scalo, Zurich, 1999. 480 pp. geb. met s.o. + Erotik in der Photographie. Verlag Fur Kulturforschung, 1931. Linnengebonden. 8vo, 252 pp. Bilderatlas. Enkele in kleur. Redelijk ex., licht ontzet in de band + Oranje Nassau Mijnen. Nico Jesse, Heerlen, N.V. Maatschappij tot Exploitatie van Limburgsche Steenkolenmijnen genaamd Oranje Nassau Mijnen, 1953. Zwart-wit bedrijfsfotografie in ringband in foudraal - en 1 andere-

verkocht € 60,00
kavel: 845
Eddy Posthuma de Boer (1928-2014)
-Harry Mulisch in parapluie gevecht met Adriaan Morriën + Luis Lehman, Ed Hoornik, Simon Vinkenoog, Cees Nooteboom en Koos Schuur. Silver gelatine print, copyright Eddy Posthuma de Boer op achterzijde. Afmeting elk 40,5 x 30,5 cm.-

verkocht € 200,00
kavel: 846
Album
-Fraai familie album, ca. 1910, aan twee zijdes open te slaan, in leer met metalen jugendstil-ornamenten en vergulde versiering aan binnenzijde. Hierin 77 familieportretten. -

verkocht € 100,00