veiling / 6 mei 2014 Zitting I / 300-406 Oude Boeken - Klassieke literatuur en Varia
[392] [393] [394] [395] [396]
kavel: 394 € 100 - € 200

[Elsevier]. Velleius Paterculus. (Werken).

Ed. G. Vossius. Leiden, Ex officina Elzeviriana (J. en D. Elzevier), 1654, 2 delen in 1 band, (2),116,(28); 128,(2) p., (gerestaureerde) gegraveerde titel, gebonden in 19de eeuws halfleder. + Terentius. Comoediae sex, Ad optimas Editiones Nunc Demum Emendatae. Amst., R.&G. Wetstenios, 1721, (14),540,(40) p., gegrav. frontispiece, perkament uit de tijd, verguld met het wapen van Gouda.