veiling / 6 mei 2014 Zitting I / 570-699 Varia II
[570] [571] [572]
kavel: 570 verkocht € 260,00

The sword exercise, arranged for military instruction

Printed by authority of the war department, Henry C. Wayne, Washington, Gideon and Co., 1850. Kl. 8vo., 4,62,43 pp., modern half-leer, rug met titel in rood en goudopdruk. 2 delen in een band; het eerste deel met 11, en het tweede deel met 12 uitslaande litho's.
De twee delen hebben een eigen titelpag. met datum 1849. Het eerste deel handelt over het gebruik van het kleine zwaard. Het tweede deel bevat oefeningen voor het grote zwaard en sabel. De boekband door Starr Bookworks. Een paar litho's met roestvlekjes. Goed exemplaar.