veiling / 6 mei 2014 Zitting I / 570-699 Varia II
[588] [589] [590] [591] [592]
kavel: 590 verkocht € 240,00

[Militaria] Album C. van Aller. Leeraar aan de Koninklijke Militaire Academie te Breda 1901

Album bevatttende de Namen der Officieren en Ambtenaren der Koninklijke Militaire Academie, die hebben bijgedragen tot het Geschenk den Heer C. van Aller vereerd, bij gelegenheid van zijn 25 jarig jubilé op 1 September 1901 als Leeraar aan de Koninklijke Militaire Academie te Breda.8vo, in halfleer met vergulde bandversiering en gemarmerde platten. Met 46 handtekeningen, elk op een enkele pagina geplaatst. Handgetekende en gecalligrafeerde frontispiece door J.E. Meijer.