veiling / 6 mei 2014 Zitting I / 570-699 Varia II
[584] [585] [586] [587] [588]
kavel: 586 verkocht € 460,00

[Boekband] Georg Rueter 1875-1966

Het levenswerk van F.C. Donders door E.C. van Leersum. Erven F. Bohn, Haarlem, 1932. 408 pp. 4to. In rijkversierde vergulde perkamenten band, op achterzijde gesigneerd met initialen GR. In bijbehorende cassette, eveneens met bandontwerp Rueter.