veiling / 6 mei 2014 Zitting I / 1450-1531 Oude Boeken - Topografie
[1489] [1490] [1491] [1493] [1494]
kavel: 1491 verkocht € 125.00

Arnhem Zeven Eeuwen Stad

Officieel Gedenkboek. Hijman, Stenfert Kroese en van der Zande N.V. Boekverkoopers, Arnhem, 1933. 238 pp. Met uitvouwbare kaart. Een van de luxe exemplaren in perkament met vergulde titel. Ex. gedrukt voor Jhr. Mr. D.P.M. Graswinckel (Rijksarchivaris) + Gelderland. Samengesteld onder red. van Prof. J. van Baren e.a., N.V. van Loghum Slaterus, Arnhem, 1926. 812 pp. Een van de luxe exemplaren in perkament.
(totaal 2)