veiling / 6 mei 2014 Zitting I / 870-881 Affiches
[870] [871] [872]
kavel: 870 verkocht € 240.00

Dick Bruna (1927) Litho kind met ballon

Mercis b.v. 1973. R.o. gesigneerd door Dick Bruna, "9/3". 57,5 x 44,5 cm.