veiling / 6 mei 2014 Zitting I / 235-299 Literatuur
[276] [277] [278] [279] [280]
kavel: 278 verkocht € 420.00

[Martinus Nijhoff] Manuscript gedicht

Twee pagina's, 28x21 cm., enkelzijdig beschreven in pen en inkt (enigszins roestvlekkig). - En: Handgeschreven brief in pen en inkt, gesigneerd "M. Nijhoff" aan "Zeer geachte heer Roest", 21x13 cm., gedateerd "20 Dec. 1943".