veiling / 6 mei 2014 Zitting I / 235-299 Literatuur
[282] [283] [284] [285] [286]
kavel: 284 verkocht € 200,00

[Johnny the Selfkicker] Handgeschreven gedicht (Macht is mijn grootste troef)

Geschreven in balpen op achterzijde "Bezige Bij Nieuws. Perscommuniqué", gesigneerd "Johnny the Selfkicker", gedateerd "13 febr '66".
Fragment: "Macht is mijn grootste troef, Overal neem ik de leiding Over 8 vernietig sy-Stematisch de gehate Namen uit mijn Verdoemboek".