veiling / 6 mei 2014 Zitting I / 235-299 Literatuur
[242] [243] [244] [245] [247]
kavel: 244 verkocht € 300,00

Hugo Claus (1929-2008)/ Pierre Alechinsky (1927-)

Treize Maniees de regarder un fragment d'Alechinsky. Dertien manieren om een fragment van Alechinsky te zien. Gent, Ziggurat, 1979. Roodlinnen cassette met op handpers gedrukte losbladige tekst, litho van Hugo Claus en ets van Pierre Alechinsky. Oplage 75 genummerde en gesigneerde ex. Dit is nr. 19.
De ets en litho zijn ingelijst achter glas, beide gesigneerd. Beide 29 x 20 cm.