veiling / 6 mei 2014 Zitting I / 235-299 Literatuur
[235] [236] [237] [238] [239]
kavel: 237 verkocht € 100,00

Corneille & Hugo Claus

Dertien gedichten van Hugo Claus bij dertien erotische tekeningen van Corneille. Sud/De 3Gratiën/AMO, Amsterdam, 1987. Oblong, linn. gebonden. 19 pp.Ongenummerd ex. met signatuur, zonder de ets, in schuifcassette + Geerten Maria Meijsing. De Koffer. Een hors d'oeuvre. Nova Zembla, Arnhem, 1986. 68 pp. ongenummerd, gesigneerd ex. zonder begeleidende ets + Tim Krabbé. De man die de Babson task wilde maken. Nova Zembla 1986. 2 dln in cassette, in halflinnen, 68; 40 pp. met tekeningen Klaas Gubbels - en 3 andere.
(totaal 6)