veiling / 6 mei 2014 Zitting I / 235-299 Literatuur
[235] [236] [237] [238]
kavel: 236 verkocht € 150,00

Stijn Streuvels

Prutske. Tweede druk, L.J.Veen, Amsterdam, 1930. Nr. 252 van 500 ex, gesigneerd door Streuvels. Met daarbij een getypt bericht van Streuvels aan de Duitse uitgever Georg Müller, Albert Langen, gedat. 11 sept. '41.
Streuvels geeft aan met plezier het werk van Willi Steinborn te hebben gelezen en vraagt om het toezenden van nog enkele titels, gesign. in potlood + bericht van de uitgever dat er van de uitgave van Streuvel's "Das Christkind" 10 exemplaren voor de auteur onderweg zijn.