veiling / 6 mei 2014 Zitting I / 1200-1298 Indonesië
[1224] [1225] [1226] [1227] [1228]
kavel: 1226 verkocht € 400,00

[Java] Reis naar Nederlands Oost-Indië

of land- en zeetochten gedurende de twee eerste jaren mijns verblijfs op Java, door J.B.J. van Doren. Den Haag, Gebroeders J. & H. van Langenhuysen, 1851, 2 delen in 1 band, 315,(1);401,(3) p., met 2 identieke gelithografeerde titels, 2 uitslaande gelithografeerde kaarten, 1 uitslaande gelithografeerde plattegrond, 9 gelithografeerde gezichten en 18 handgekleurde en met gom gehoogde lithografische/houtgegraveerde kostuumprenten en portretten, daarnaast veel houtgegraveerde illustraties in de tekst, contemporain verguld half marokijn, 4to.
Goed exemplaar van het eerste Nederlandse boek met kleurenplaten betreffende Indonesië.