veiling / 6 mei 2014 Zitting I / 1200-1298 Indonesië
[1253] [1254] [1255] [1256] [1257]
kavel: 1255 € 150 - € 300

Histoire Philosophique et Politique des Établissements et du Commerce des Européens dans les Deux Indes.,

Par Guillaume-Thomas Raynal. Genève, J.-L. Pellet, 1783, 10 delen in 5 banden, met gegraveerd frontispiece portret van de auteur en 9 andere frontispieces, 22 uitslaande letterdruk tabellen, 19de-eeuws uniform halfleer met vergulde ruggen.
Zonder atlas. Één band herbonden in "uniforme" stijl, de andere delen met bibliotheeklabels op de rug en leer over enkele scharnieren gespleten.
  Highslide JS   Highslide JS