1-86 Kinder- en prentenboeken waaronder Sinterklaas

veiling / 21 oktober 2014
kavel: 11
Ontwerp Hummeltjes Kerstboek
-H. van Ommen/Lo van Noorden, Amsterdam, J. Allis, ca. 1946. Ontwerp met 18 pagina's in aquarel en inkt. Deze pagina's bestaan uit deels opgeplakte illustraties in aquarel/inkt, enkele zijn volpagina illustraties. -

verkocht € 150,00
kavel: 12
Vertellingen, gesprekken en brieven voor kinderen
-door C.G. Salzmann, uit het Hoogduitsch, Amsterdam, Johannes van der Hey. 1813.-
€ 50 - € 100
kavel: 13
[Catalogues] Catalogue 100. The Children's World of Learning 1480-1880
-11 delen uit deze serie. 1994 - 2002. (totaal 11)-

verkocht € 110,00
kavel: 14
Dordtsche Speculaas - Sinterklaasblik
-Ca. 1910. Gelithografeerd, mooi exemplaar. Scherpe binnenzijde, ongevouwen buitenzijde. N.V. delicatessenfabriek, voorheen Maison van Asperen vh., Dordrecht, Holland. 18,5 x 6 x 9 cm.-

verkocht € 125,00
kavel: 15
[Sinterklaas] Chocoladevormen
-25 chocoladevormen van metaal, waarvan 15 verschillende mallen van Sinterklaas en 11 bakvormen waarvan 8 sinterklaas of lettervormen + een gietijzeren schild met Sunte Niclas, waarschijnlijk bedoeld voor een open haard. 23 x 42 cm.-

verkocht € 300,00
kavel: 16
[Sinterklaas] Blik Hollandia
-Hollandia Speculaaskruiden. Van Sillevoldt's Specerijmalerij, Rotterdam, ca. 1930. N.V. de vereen. blikfabrieken, Amsterdam. Diameter 19 cm, hoogte 32,5 cm. -

verkocht € 160,00
kavel: 17
[Sinterklaas] Reclame blikken
-6 reclameblikken mbt Sinterklaas, waaronder De Heer's Speculaas 22 x 25,5 x 6,5 cm. Blik met papieren buitenzijde. Wat geschaafd en beschadigd aan randen, voorplaat nog intact + van Melle's Speculaas, 22 x 23,5 x 11,5 cm (idem) + MillHill, st. Bonifatius Missiehuis, 7,5 x 6 x 9,5 cm. -
€ 60 - € 100
kavel: 18
[Sinterklaas] Divers
-Groot lot met hierin roomborstplaatverpakkingen Gebroeders Pel, Leiden, twee stuks (ca 1915 - 1920) en een tablet chocola (Tjoklat, 250 gr.) -

verkocht € 110,00
kavel: 19
[Sinterklaas] Koekplanken
-Lot van 4 koekplanken; Sinterklaas, eind 19e eeuw, Duits (met subtitel S. Nicolaus. 34,5 x 13 cm. + Sinterklaas (op paard), eerste helft 20ste eeuw, 35 x 24,5 cm. - en 2 andere.-

verkocht € 140,00
kavel: 20
[Sinterklaas] Koekplanken
-Twee afbeeldingen van Sinterklaas op Schimmel. 22 x 17,5 cm. 19e eeuw + 34 x 22,5 cm met aan versozijde een haan.-

verkocht € 90,00