1-86 Kinder- en prentenboeken waaronder Sinterklaas

veiling / 21 oktober 2014
kavel: 41
[Prentenboeken] Arthur Rackham
-A middsummer-night's dream by William Shakespeare with illustrations by Arthur Rackham, London, William Heinemann, 7e dr., 1920. 140 pp. Compleet met 40 tipped-in platen. Linnen gebonden, 4to, licht sleets aan rug, verder goed ex. + Arthur Rackham's Book of Pictures. William Heinemann, London, new ed. 1923. 44 pp. en 44 tipped-in platen. Twee doorzichtige titelbladen ontbreken, plaat 1, licht besch. aan rand, en achterin lichte vochtschade. - en 2 andere van Rackham. -

verkocht € 110,00
kavel: 42
[Prentenboeken] Alice's adventures in Wonderland
-and through the looking-glass and what Alice found there by Lewis Carroll, with ninety-two illustrations by John Tenniel, including sixteen in colour. Macmilland and Co, London, 1916. 292 pp. In rood linnen, zonder s.o., goed ex. + The Reign of King Cole. The True Annals of Fairy Land. J.M. Gibbon, illustrated by Charles Robinson, London, J.M. Dent & Co, 1901. 340 pp. 8vo. Wat roestvlekkig, verder goed ex. + Mother Goose Nursery Rhymes. Pictured by Mabel Lucie Attwell. Raphael Tuck & Sons, London, ca. 1920. 140 pp. 4to, linnen gebonden met vergulde band ills.-

verkocht € 85,00
kavel: 43
[Prentenboeken] The Rime of the Ancient Mariner
-In seven parts by Samuel Taylor Coleridge, presented by Willy Pogany, George Harrap & Co, London, 1910. Grijs linnen met vergulde bandtekening. Met 20 tipped-in kleurenills. en vele zw-wit illustraties. Licht sleets aan rug, verder goed ex + Tristram & Isoude. Drawn out of the Celtic-Franch and illuminated by Evelyn Paul, George G. Harrap & Co, 1920. 16 kleurenplaten en vele zw.-wit ills. 4to, stofomslag. -en 2 andere-

verkocht € 100,00
kavel: 44
[Prentenboeken] Rubáiyát of Omar Khayyám & Tanglewood
-Rubáiyát of Omar Khayyám, with illustrations by Edmund Dulac. Rendered into English verse by Edward Fitzgerald. Hodder and Stoughton, London, 1909. 158 pp. Met 20 tipped-in kleurenills., linnen geb. met vergulde bandversiering. Licht roestvlekkig. + Tanglewood by Nathaniel Hawthorne, illustrated by Edmund Dulac. Hodder and Stoughton, London, 1e dr., 1918. Linnen geb. met vergulde bandversiering. 255 pp. met 13 tipp-in ills. Band licht sleets, goed ex. -

verkocht € 100,00
kavel: 45
[Prentenboeken] Walter Crane
-The Baby's Opera, a book of old rhymes with new dresses by Walter Crane. The music by the earliest masters. George Routledge and Sons, London, 1e druk, 1877. 56 pp. Met 11 kleurengravures. Licht roestvlekkig. + Flowers from Shakespeare's garden, pictured by Walter Crane. Cassell & Co., London, 1906. 40 pp., 40 kleurenills. + A Mask of Days, words by Elia Dresses & decorations by Walter Crane. Cassell & Company ltd, London, 1901. 40 pp. & 40 kleurenills. Licht roestvlekkig.-

verkocht € 70,00
kavel: 46
[Prentenboeken] Walter Crane Sprookjes (4x)
-Walter Cranes Picture Books Re-Issue. The Forty Thieves. John Lane the Bodley Head, London & New York, ca. 1898. 14 pp (waarvan 6 blanco), 7 kleurenillustraties. Net exemplaar. + Little Red Riding Hood, John Lane The Bodley Head, London, 1898. 16 pp. (waarvan 8 blanco). 8 kleurenillustraties. Licht roestvlekkig, los in band. + Beauty and the Beast, John Lane, London & New York, 1895. 18 pp. (waarvan 4 blanco). 4 kleurenillustraties. Iets los in band, net ex. + The Yellow Dwarf, John Lane, London & New York, ca. 1895. 18 pp (waarvan 5 blanco). 4 kleurenillustraties. Licht roestvlekkig. -

verkocht € 180,00
kavel: 47
[Prentenboeken] divers
-Knor, knor, knor! het groote biggen boek. Door Jenny de Bloeme. Groote platen van Louis Moe. G.B. van Goor zonen, Gouda, ca. 1920. 22 pp. Met 11 paginagrote ills (incl. voorplaat. Halflinnen, licht sleets, goed ex. + The girl & the faun. Eden Phillpotts, ills. Frank Brangwyn, Cecil Palmer & Hayward, London, 1916. (8),78,(2) pp. Linnen met ills voorplat, licht sleets aan rechterzijde + 8 andere waaronder enkele uitgaves van the Studio.-

verkocht € 80,00
kavel: 48
[Arthur Rackham] Peter Pan in Kensington Gardens
-J.M. Barrie, Hodder & Stoughton ltd, London, 4vo, groen linnen met goudopdruk. [Ca. 1912]. Met 50 tipped-in platen, beschermd met tissue papier. -

verkocht € 160,00
kavel: 49
Philarete, tijdschrift voor de jeugd.
-Eerste jaarjang, 1837 (in 12 afleveringen). Redactie H.L. Fievez. 's Gravenhage, G. Vervloet, 1837.-
€ 50 - € 100
kavel: 50
Kinderboekenweek: Wandprent Lezende Clown
-Piet Worm, CPNB, 1955. 35 x 54 cm. Eerste kinderboekenweekgeschenk. -

verkocht € 75,00