veiling / 21 oktober 2014 / 1-86 Kinder- en prentenboeken waaronder Sinterklaas
[71] [72] [73] [74] [75]
kavel: 73 € 1450 - € 1850

Anton Pieck (1895-1987)

Origineel aquarel koets en paarden in de sneeuw. Afbeelding gebruikt voor een van de beroemde kerstkaarten van Pieck. Signatuur rechtsonder.
10,8 x 15,8 cm. In passepartout. De tekeningen en schilderijen van Anton Pieck worden internationaal gewaardeerd en verzameld. Origineel werk van deze kwaliteit wordt zeer zelden aangeboden.