veiling / 21 oktober 2014 / 1-86 Kinder- en prentenboeken waaronder Sinterklaas
[77] [78] [79] [80] [81]
kavel: 79 € 100 - € 200

[Centsprenten] Nieuwe Hollandsche Kinderprenten, nr. 19

In kleur, een uitgave van A.W. Sythoff te Leyden, ca. 1880; De gas-opsteker der stads-lantaarnen 12 sept. 1859, Wed. C. Kok, Amsterdam; 6x Münchener Bilderbogen; 2x gekleurde lithografie, Dembour et Gangel, Metz [ca. 1880]; Nieuwe Hollandsche Kinderprenten, De slimme Wielrijder, in kleur, J.H. van Wees, Utrecht 3x gekleurde houtgravures, ca. 1850, zonder uitgever; Croquemitaine= Baas Kinderschrik, Turnhout, ca. 1840-60 en diverse andere.
Collectie centsprenten, alle 19e eeuw. (totaal 23)