veiling / 21 oktober 2014 / 1-86 Kinder- en prentenboeken waaronder Sinterklaas
[80] [81] [82] [83] [84]
kavel: 82 verkocht € 400,00

Metamorfose spel - The Queen Vicotria

Ca. 1845. Gelithografeerd spel in originele doos met modellen van Victoria op verschillende grootte. Met jurken en pruiken van papier die op de modellen kunnen worden getrokken.
1 Model op groot formaat. Hoogte 25 cm. Met 4 verschillende jurken - en 4 verschillende hoofdeksels + 4 modellen op middelformaat. met 4 verschillende hoofddeksels en 11 verschillende jurken en andere kleding (o.a. een harnas) Hoogte 17,5 cm. - en 2 modellen op klein formaat. Hoogte 10,5 cm. Met 7 verschillende kostuums. Enkele minimale beschadigingen, verder in goede conditie. Aan onderzijde voorplaat ontbreekt een verguld strookje, doos aan zijkant hersteld met groen linnen.