veiling / 21 oktober 2014 / 1-86 Kinder- en prentenboeken waaronder Sinterklaas
[20] [21] [22] [23] [24]
kavel: 22 € 75 - € 125

[Sinterklaas] Divers

Spaarpot Klomp (voor het arme kind van Roode Klaas), Volkskunst eerste helft 20ste eeuw. Klomp met handgeschilderde afbeelding en metalen afgewerkte deksel met inwerpgleuf + speeldoosje Sinterklaas Kapoentje; mechanische olieschenker (Adelboden, 1978) met speeldooselement + metalen bord Sinterklaas (Het Sinterklaasfeest, Kerstmis 1976) + 8 sinterklaasstempels + een gelithografeerd doosje, licht beschadigd door pennenstreken aan de binnen- en buitenzijde aantekeningen (ca 1930; 8,5 x 13,5 x 2,5 cm) - een borduursel, een vlag, legpuzzel - en (moderne) icoon.
(totaal 18)