veiling / 21 oktober 2014 / 1-86 Kinder- en prentenboeken waaronder Sinterklaas
[28] [29] [30] [31] [32]
kavel: 30 verkocht € 100.00

[Sinterklaas] Van Spanje naar Ons Land

-Reisbeschrijving van St. Nicolaas op steen gebracht naar de origineele schetsen van Corns de Buin voor -6 dec. uitg. Soestdijk, N.V. plaatdruk en uitgevers Mij. de Blauwvoet, ca. 1915. Wat sleets aan randen, vernieuwd schutblad, enkele pagina's opnieuw vastgezet met Japans pap. Verder goed ex. + St. Nicolaas en zijn Knecht. J. Vlieger, Amsterdam, ca. 1870. Oblong, kartonnen band met opgeplakte gelith. plaat. Mooi exemplaar met 8 kleurenlitho's. Aan binnenzijde lichte resten van oud plakband, achterschutblad ontbreekt, verder goed.
(totaal 2)