veiling / 21 oktober 2014 / 1-86 Kinder- en prentenboeken waaronder Sinterklaas
[31] [32] [33] [34] [35]
kavel: 33 verkocht € 120,00

[Edmund Dulac] The Sleeping Beauty and other fairy tales from the Old French

A.T. Quiller-Couch, ills. Edmund Dulac. 130 p. London: Hodder & Stoughton. Gebonden in bruin kalfsleer met fraaie vergulde bandversiering. Compleet met 30 ingebonden tipped-in platen van Dulac, elk beschermd door een doorzichtig papiertje.
Prachtig exemplaar.