veiling / 21 oktober 2014 / 1-86 Kinder- en prentenboeken waaronder Sinterklaas
[41] [42] [43] [44] [45]
kavel: 43 verkocht € 100.00

[Prentenboeken] The Rime of the Ancient Mariner

In seven parts by Samuel Taylor Coleridge, presented by Willy Pogany, George Harrap & Co, London, 1910. Grijs linnen met vergulde bandtekening. Met 20 tipped-in kleurenills. en vele zw-wit illustraties. Licht sleets aan rug, verder goed ex + Tristram & Isoude. Drawn out of the Celtic-Franch and illuminated by Evelyn Paul, George G. Harrap & Co, 1920. 16 kleurenplaten en vele zw.-wit ills. 4to, stofomslag. -en 2 andere
(totaal 4)