veiling / 21 oktober 2014 / 1-86 Kinder- en prentenboeken waaronder Sinterklaas
[42] [43] [44] [45] [46]
kavel: 44 verkocht € 100.00

[Prentenboeken] Rubáiyát of Omar Khayyám & Tanglewood

Rubáiyát of Omar Khayyám, with illustrations by Edmund Dulac. Rendered into English verse by Edward Fitzgerald. Hodder and Stoughton, London, 1909. 158 pp. Met 20 tipped-in kleurenills., linnen geb. met vergulde bandversiering. Licht roestvlekkig.
+
Tanglewood by Nathaniel Hawthorne, illustrated by Edmund Dulac. Hodder and Stoughton, London, 1e dr., 1918. Linnen geb. met vergulde bandversiering. 255 pp. met 13 tipp-in ills. Band licht sleets, goed ex.

(totaal 2)