veiling / 21 oktober 2014 / 1-86 Kinder- en prentenboeken waaronder Sinterklaas
[44] [45] [46] [47] [48]
kavel: 46 verkocht € 180.00

[Prentenboeken] Walter Crane Sprookjes (4x)

Walter Cranes Picture Books Re-Issue.

The Forty Thieves. John Lane the Bodley Head, London & New York, ca. 1898. 14 pp (waarvan 6 blanco), 7 kleurenillustraties. Net exemplaar.
+
Little Red Riding Hood, John Lane The Bodley Head, London, 1898. 16 pp. (waarvan 8 blanco). 8 kleurenillustraties. Licht roestvlekkig, los in band.
+
Beauty and the Beast, John Lane, London & New York, 1895. 18 pp. (waarvan 4 blanco). 4 kleurenillustraties. Iets los in band, net ex.
+
The Yellow Dwarf, John Lane, London & New York, ca. 1895. 18 pp (waarvan 5 blanco). 4 kleurenillustraties. Licht roestvlekkig.

(totaal 4)