veiling / 21 oktober 2014 / 180-199 Handelscatalogi en Reclame uitgaven
[182] [183] [184] [185] [186]
kavel: 184 verkocht € 200,00

De Reclame 1934 en 1935

11 nummers van dit tijdschrift. Dit zijn:
1934 - nrs. 1, 8 en 12
1935 - nrs. 1, 6 tm 12.

Prachtig tijdschrift over reclame met vele bijlages. Deze zijn grotendeels aanwezig. Exemplaren licht sleets, in redelijk goede conditie.
(totaal 12)