veiling / 21 oktober 2014 / 234-499 Oude Boeken - Varia en Klassieke literatuur
[423] [424] [425] [426] [427]
kavel: 425 verkocht € 70,00

[Studentica] Maskerade gehouden door de leden van het Leidsche Studenten-Corps

den 23sten Juni 1885, ter viering van den 310den verjaardag der Leidsche Hoogeschool, voorstellende: Geschiedenis van Leiden van de stichting af tot het jaar 1574. G.J. Bos, Leiden, P. Somerwil, 1885.
oblong, 27x36 cm., geillustreerd linnen omslag, 8 pp., gekleurd gelithografeerd leporello door P.W.M. Trap met een lengte van meer dan 10 m., de namen van de historische figuren in hs. onder de nummers. In goede staat.
Met: Leiden tot 1574. Geschiedkundige Aanteekeningen tot Toelichting van de Maskerade, te houden door de Leden van het Leidsche Studentencorps in Junij 1885, bijeenverzameld door F.V. Engelenburg. Leiden, P. Somerwil, 1885, (12),167,(1) p., oorspronkelijk (licht beschadigd) omslag. (totaal 2)