veiling / 21 oktober 2014 / 550-564 Sport
[560] [561] [562] [563] [564]
kavel: 562 verkocht € 75,00

[Voetbal] Blauw-Wit Amsterdam

Vijftig jaar blauw-wit, 1902-1952. J. Lakeman, J.C.D. Schindeler, P.J. Tau. 250 pp. + Ons Gouden Feest in Woord en Beeld. Juni 1952. P. H. v. Doesburg. 32 pp. geniet. Met handtekening 1e bezitter op voorplat + Maandblad Amsterdamsche Sportvereeniging Blauw-wit. 23 nummers van dit blad uit 1948 en 49 - en 2 handtekeningenvellen van spelers en een persarchief met foto's van Blauw-wit uit de jaren '40-'60.
-toegevoegd een Jubileum bordje 1902-1952. Diameter 18,5 cm (2x) + Singeltjes Blauw Wit Mars. Clublied van de Amsterfdamse Sport Vereniging Blauw Wit, gezongen door Will Habets en het Luchtmachtkoor met orkest o.l.v. Jack Bulterman + een vaandeltje uit 1961 + Een genummerde obligatie van honderd gulden, gesigneerd door Voorzitter en Secretaris, no. 01086 - en een cd, plastic poppetjes en enkele clubspeldjes.