619-729 Kunst en Toegepaste Kunst

veiling / 21 oktober 2014
kavel: 720
[Simon Vinkenoog, 1928-2009] Louter genieten.
-Teksten en tekeningen Simon Vinkenoog, samenstelling en redactie Lex Schrama & Coen de Jonge, Kempen Uitgevers, [Eindhoven, 1993]-

verkocht € 80,00
kavel: 721
Chinese Pictorial Art as viewed by the Connoiseur
-Notes on the means and methods of traditional Chinese connoisseurship of pictorial art, based upon a study of the art of mounting scrolls in China and Japan by R.H. van Gulik. Serie Orientale Roma, XIX. Instituto Italiano per il Medio ed Estremo Oriente. Roma, 1958.-

verkocht € 80,00
kavel: 722
Schetsboek 19e eeuw
-Schetsboek B. Hierlin (in potlood eerste pagina) met 31 meest volledig uitgewerkte schetsen van dorpen en steden als Stein bei Baden, Cannes, Venetië. Daarna 15 pagina's met bloemen in aquarel. 25,5 x 16,5 cm.-

verkocht € 170,00
kavel: 723
De Republiek van Heidaar in Woord en Beeld
-Janus Bonkhoofd (=Joop Blaauw, 1938 -). Tachtig Rijmprenten met meer dan driehonderd tekeningen. Folio met opgeplakte plaat. Eigen beheer in oplage van 100 ex. -
€ 100 - € 150
kavel: 724
Roberto Gutierrez - Plages
-1983, no. 23, 46 pp. Geniet, nr. 758/1000. Kunsttijdschrift met diverse met de hand ingebracht kleine kunstwerkjes. In dit nr. gouden slingerstukjes + nr. 24 en nr. 35 -
€ 75 - € 125
kavel: 725
Miro, Engraver
-Jaques Dupin, Vol. III. 1973-1975, Ed. Poligrafa, S.A.. Barcelona, 1992. Samengevoegd met: Miro, Litografo V., 1972-1975 en Litografo VI., 1976-1981, Maeght Editeur, de laatste 2 geplastificeerd en onuitgepakt. (totaal 3)-

verkocht € 85,00
kavel: 726
Vita Brevis Ars Longa
-Uitgave Bebert, Rotterdam, 1984. Gelimiteerde editie in 75 exemplaren, Dit is nr. 55. Platte, zwarte kartonnen doos, linnen overtrokken. Los titelblad met inhoudsopgave en colofon. De doos bevat 5 kunstwerken door verschillende kunstenaars, elk met potlood gesigneerd en met een vloeiblad ter bescherming. Een tekening door Peter Klashorst, een foto door Gerard van der Kaap, een silkscreen door Robert Longo, een foto door Robert Mapplethorp en een 12" record door MI Force, gemastered door George Packham en gesigneerd door de componist: Bob Pieck. Het geheel in zeer goede staat.-

verkocht € 550,00
kavel: 727
Paul Bonet - Carnets 1924-1971.
-Préface de Julien Gracq, Claude Blaizot, Paris, 1981. Gebonden met plastic coated omslag. 196 pp. Nr. 96/150 ex.-

verkocht € 560,00
kavel: 728
Victor Vasarely
-Marcel Joray e.a., Editions du Griffon Neuchâtel, Zwitserland, 1965-1979. -

verkocht € 125,00
kavel: 729
Paul Schuitema(1897-1973)
-Vloeiblad Boek-, Steen-, Staal- en Offsetdrukkerij C. Chevalier, Rotterdam, ca. 1930. 11 x 23 cm. -

verkocht € 110,00