619-729 Kunst en Toegepaste Kunst

veiling / 21 oktober 2014
kavel: 659
Theo van Hoytema 1863-1917
-Inkttekening, zonder titel. Voorstelling van man een met trommel en nar staand op een stoel, achter hen een portret van dikke dame. Afmeting beeld 31x21 cm. Rechtsonder gesigneerd Th van Hoytema. Ingelijst achter passe-partout.-
€ 700 - € 1200
kavel: 660
Lotti van de Gaag (1923-1999)
-Gemengde techniek op een systeemkaart. Achterzijde gesigneerd C.L. van de Gaag, onderdeel Ecu en registratienummer 430224116. Gedateerd 23 maart 1965 en 6 April 1965. Ingelijst achter passe-partout. Afmeting beeld 9 x 14 cm.-
€ 80 - € 140
kavel: 661
Johan ten Klooster. (1873-1940)
-Houtsnede woelige zee met eiland op de achtergrond. Rechtsonder gesigneerd met monogram en handtekening. Ingelijst achter passe-partout. Afmeting beeld 51 x 13 cm.-

verkocht € 110,00
kavel: 662
Ad Pieters (1916 - 1979 )
-Sculptuur opgebouwd uit houten en metalen stokjes met kunststof epoxy. Op houten voetstuk, onderzijde gesigneerd Ad Pieters '70 en voor Jan en Rien 25-5-70 (=Jan van der Zee). Hoogte 30 cm. Hierbij een andere sculptuur.-
€ 80 - € 140
kavel: 663
Arthur Rimbaud (1854-1891)
-Une Saison en enfer. Lithographies originales de Louis Favre.‎ Den Haag en Parijs, A.A.M. Stols, 1949. 11 originele litho's in kleur door Louis Favre (1891-1956). -

verkocht € 120,00
kavel: 664
Armando. Die Leiter.
-Arnhem, Uitgeverij PlaatsMaken, (1992), met 10 gelithografeerde platen, oorspronkelijk linnen, in schuifdoos met uitgesneden letter "S" op voorzijde.-

verkocht € 400,00
kavel: 665
Rob Scholte (geb. 1958).
-Olieverf op doek, 85 x 60 cm., getiteld, gesigneerd en gedateerd op verso.-
€ 400 - € 700
kavel: 666
[Met originele litho's] Art Belge Noël 1921.
-Numéro spécial dédié à sa Majesté la Reine. Vendu au profit des Orphelins de la Guerre. Z.pl., l'Art Belge, 1921, zonder paginering, rijk geïllustreerd met o.a. 8 originele litho's, oorspronkelijk goudgeletterd omslag met opgeplakte plaat in kleuren, folio.-

verkocht € 120,00
kavel: 667
[Alexander Ver Huell] Hulstloover. Teekeningen van A.v.H.
-Zonder plaats, uitgever en jaar (gedrukt door J.F. Brugman, 1870), "Niet in den handel", met gelithografeerde titelpagina door C.C.A. Last en 6 staalgegraveerde platen door C.L. van Kesteren en D.J. Sluijter naar Alexander Ver Huell, los uitgegeven in oorspronkelijk omslag met letterdruk inhoudsopgave, in halflinnen portfolio met originele tekening (7x 10 cm.) op voorplat, oblong folio (33x 45 cm.)-
€ 100 - € 200
kavel: 668
[Alexander Ver Huell] Uit het verleden.
-Zonder plaats, uitgever en jaartal (gedrukt bij M. Bos & Co, Arnhem), 1864-1866, gelithografeerde titel en 17 (van 19) platen, los als uitgegeven in oorspronkelijke portfolio met (defecte) bindlinten, groot folio (55 x 35 cm.).-
€ 300 - € 600