619-729 Kunst en Toegepaste Kunst

veiling / 21 oktober 2014
kavel: 669
[Alexander Ver Huell]
-Tekening in pen en inkt op groot folio formaat, getiteld, gesigneerd en gedateerd 1865 in pen (kleine scheurtjes in benedenmarge).-

verkocht € 150,00
kavel: 670
Wendingen, maandschrift voor bouwen en sieren. No. 7, juli 1918
-Typografische verzorging H. Th. Wijdeveld, omslagontwerp E.J. Kuipers. Met o.a. Amsterdamse School, P.H. Endt en Meubelkunst door H. Visser. Met bijbehorend technisch gedeelte inlay. 20 pp. Touwgebonden. -

verkocht € 90,00
kavel: 671
[Kalligrafie] One Thousand and one initial letters
-Designed by Owen Jones. Day & Son, Lithographers tot the Queen, London, 1864. 28 pp. Folio, 43 x 30 cm. In linnen gebonden met goudopdruk.-

verkocht € 125,00
kavel: 672
Gülistan. Ein Bilder-Divan von Karl Thylmann.
-München, F. Bruckmann, z.d. (1912), titelblad, index en 14 platen met de bovenhoeken opgezet op kartonnen dragers, los als uitgegeven in oorspronkelijke kartonnen beschermmap, in oorspronkelijk halflinnen portfolio, folio. (linnen gescheurd op de rug en platten verkleurd).-

verkocht € 45,00
kavel: 673
[Alexander Ver Huell]. Catalogus eener (op 3 platen na) geheel volledige verzameling
-van alle zoowel uitgegeven als niet in de handel gebracht platen, alsmede van verschillende uitgegeven en onuitgegeven teekeningen van Mr. A. Ver Huell. Bijeengebracht en beschreven door P. Gouda Quint, te Arnhem. Utrecht, Haentjens Dekker & Gumbert, 1969, 50 p., oorspronkelijk omslag.-
€ 80 - € 160
kavel: 674
[Alexander Ver Huell] Lot van 9 werken in 10 banden,
-Arnhem, P. Gouda Quint, 1875-1887, 10 delen met elk 52 of 48 gelithografeerde platen (totaal 500 platen), oorspronkelijk uniform goudgeletterd en blindgestempeld blauw linnen, oblong folio.-

verkocht € 100,00
kavel: 675
[Alexander Ver Huell] Naar 't leven. Londen in 1862.
-Geteekend door A. Ver Huell. Op steen gebracht door C.C.A. Last. Arnhem, D.A. Thieme, (1862), (3) tekstp., getint lithografische titelpagina en 10 platen, oorspronkelijk goudgeletterd en blindgestempeld linnen, oblong folio.-
€ 70 - € 140
kavel: 676
[Alexander Ver Huell]. Hier en daar. 1864. Schetsen van A.V.H.
-Arnhem, D.A. Thieme, 1864, met letterdruk titelpagina en inleidingspagina, 3 letterdruk pagina's bij de laatste plaat, 20 getint lithografische platen, los als uitgegeven in oorspronkelijke halflinnen portfolio, oblong folio (portfolio aan randen wat sleets, linten ontbreken. Gouda Quint 44).-
€ 60 - € 120
kavel: 677
[Alexander Ver Huell] Vier boeken in het leven.
-Schetsen uit de portefeuille van Alexander V.H. Leiden en Amsterdam, J.H. Gebhard en Comp., (1851), getint lithografische titel, 2 letterdruk inleidingspagina's en 6 lithografische platen, oorspronkelijk halflinnen, oblong folio (Inhoud losgaand, platten watervlekkig/smoezelig. Gouda Quint 29).-

verkocht € 100,00
kavel: 678
[Alexander Ver Huell] Laatste Schetsen van A.V.H.
-Amsterdam, Gebr. Van Es, 1861, houtgegraveerde titelpagina en 7 platen, elk met letterdruk titelblad, oorspronkelijk halfleer, oblong folio (platen wat roestvlekkig. Band sleets aan de hoeken. Gouda Quint 42).-

verkocht € 60,00