veiling / 21 oktober 2014 / 619-729 Kunst en Toegepaste Kunst
[645] [646] [647] [648] [649]
kavel: 647 verkocht € 190.00

Hommage à Werkman-The Next Call 9

Gedruckt auf der Achalm, in Reutlingen, Stuttgart und Karlsruhe, 1957/58. Met 31 Originele druksels van W. Sandberg, Kurt Martin e.a. Gebonden, linnen rug. Fraaie in kleine oplage gedrukte Hommage aan de Hendrik Nicolaas Werkman ( 1882-1945)

Enkele gebruikssporen aan buitenzijde, hoeken licht sleets, verder goed exemplaar.