veiling / 21 oktober 2014 / 619-729 Kunst en Toegepaste Kunst
[653] [654] [655] [656] [657]
kavel: 655 verkocht € 80.00

L'Oeuvre de Charles Rochussen.

Essai d'un catalogue raisonné de ses tableaux, lithographies. eaux-fortes. Rotterdam, Nijgh & Van Ditmar, 1894, 2 delen in één band, (8),156; 59,(2) p., met fotogravure frontispiece portret en 2 platen, contemporain halflinnen, folio.
Titelpagina en laatste pagina beschadigd in benedenhoek (gerepareerd), somme bladen enigszins losgaand.

Zeldzame oeuvre-catalogus door D. Franken Dz. en Fr. D.O. Obreen.

Met: Victorine Hefting. Jongkind. Sa vie, son oeuvre, son époque. Parijs, Art et Métiers Graphiques, 1975, 431 p., met 871 illustraties, oorspronkelijk linnen met (beschadigd) stofomslag, 4to.