veiling / 21 oktober 2014 / 619-729 Kunst en Toegepaste Kunst
[663] [664] [665] [666] [667]
kavel: 665 € 400 - € 700

Rob Scholte (geb. 1958).

Olieverf op doek, 85 x 60 cm., getiteld, gesigneerd en gedateerd op verso.
In 1990 mocht Rob Scholte het Nederlandse paviljoen op de Biënnale van Venetië inrichten. Uit dat jaar is een schilderij bekend getiteld "Venezia 1990" (terug te vinden op Google afbeeldingen). Ons schilderij is daarvan een kopie door de kunstenaar zelf.
  Highslide JS   Highslide JS