veiling / 21 oktober 2014 / 619-729 Kunst en Toegepaste Kunst
[658] [659] [660] [661] [662]
kavel: 660 € 80 - € 140

Lotti van de Gaag (1923-1999)

Gemengde techniek op een systeemkaart. Achterzijde gesigneerd C.L. van de Gaag, onderdeel Ecu en registratienummer 430224116. Gedateerd 23 maart 1965 en 6 April 1965. Ingelijst achter passe-partout. Afmeting beeld 9 x 14 cm.