veiling / 21 oktober 2014 / 619-729 Kunst en Toegepaste Kunst
[659] [660] [661] [662] [663]
kavel: 661 verkocht € 110.00

Johan ten Klooster. (1873-1940)

Houtsnede woelige zee met eiland op de achtergrond. Rechtsonder gesigneerd met monogram en handtekening. Ingelijst achter passe-partout. Afmeting beeld 51 x 13 cm.