veiling / 21 oktober 2014 / 619-729 Kunst en Toegepaste Kunst
[661] [662] [663] [664] [665]
kavel: 663 verkocht € 120.00

Arthur Rimbaud (1854-1891)

Une Saison en enfer. Lithographies originales de Louis Favre.‎ Den Haag en Parijs, A.A.M. Stols, 1949. 11 originele litho's in kleur door Louis Favre (1891-1956).
Franse tekst, 65 pp. losse en gevouwen bladen, Folio, papieren omslag met titel en illustratie in groen en zwart, nummer 42 (van 150) en gesigneerd, roest- en watervlekjes op omslag en intern. Mooie heldere kleuren. De kriticus en latere directeur van het Groninger Museum Jos de Gruyter schreef over Favre: Zijn kleuren zijn even rijk als die in een gotisch kerkraam.