veiling / 21 oktober 2014 / 619-729 Kunst en Toegepaste Kunst
[662] [663] [664] [665] [666]
kavel: 664 verkocht € 400.00

Armando. Die Leiter.

Arnhem, Uitgeverij PlaatsMaken, (1992), met 10 gelithografeerde platen, oorspronkelijk linnen, in schuifdoos met uitgesneden letter "S" op voorzijde.
Uitgegeven in 75 genummerde en door de kunstenaar gesigneerde en gedateerde exemparen. De tweede uitgave in de S-reeks.