veiling / 21 oktober 2014 / 619-729 Kunst en Toegepaste Kunst
[673] [674] [675] [676] [677]
kavel: 675 € 70 - € 140

[Alexander Ver Huell] Naar 't leven. Londen in 1862.

Geteekend door A. Ver Huell. Op steen gebracht door C.C.A. Last. Arnhem, D.A. Thieme, (1862), (3) tekstp., getint lithografische titelpagina en 10 platen, oorspronkelijk goudgeletterd en blindgestempeld linnen, oblong folio.
Schutbladen losgaand, linnen smoezelig en wat sleets. Gouda Quint 43.

Met: Het geweten. Door Alexander V.H. Op steen gebracht door J.H. Hofmeister. Gedrukt bij J.D. Steuerwald. Arnhem, D.A. Thieme, 1859, letterdruk introductiepagina, getint lithografische titelpagina en 9 platen met letterdruk uitlegpagina, oorspronkelijk verguld en blindgestempeld linnen, oblong folio (goed exemplaar, Gouda Quint 40).

En met nog 1 soortgelijke (Vier boeken in het leven, 1851, 6 platen, contemporain half linnen, oblong folio. Gouda Quint 29).