veiling / 21 oktober 2014 / 619-729 Kunst en Toegepaste Kunst
[674] [675] [676] [677] [678]
kavel: 676 € 60 - € 120

[Alexander Ver Huell]. Hier en daar. 1864. Schetsen van A.V.H.

Arnhem, D.A. Thieme, 1864, met letterdruk titelpagina en inleidingspagina, 3 letterdruk pagina's bij de laatste plaat, 20 getint lithografische platen, los als uitgegeven in oorspronkelijke halflinnen portfolio, oblong folio (portfolio aan randen wat sleets, linten ontbreken. Gouda Quint 44).
Met: Krijt-Krabbels door A.V.H. Arnhem, D.A. Thieme, 1859, 12 platen in oorspronkelijk (op de rug gescheurd) omslag, folio (Gouda Quint 41).

En met nog 1 soortgelijke (Tijdspiegel-Phantasien (1857, Gouda Quint 38). (totaal 3)