veiling / 21 oktober 2014 / 619-729 Kunst en Toegepaste Kunst
[675] [676] [677] [678] [679]
kavel: 677 verkocht € 100.00

[Alexander Ver Huell] Vier boeken in het leven.

Schetsen uit de portefeuille van Alexander V.H. Leiden en Amsterdam, J.H. Gebhard en Comp., (1851), getint lithografische titel, 2 letterdruk inleidingspagina's en 6 lithografische platen, oorspronkelijk halflinnen, oblong folio (Inhoud losgaand, platten watervlekkig/smoezelig. Gouda Quint 29).
Met: Is 't waar of niet. Schetsen uit de portefeuille van Alexander ver Huell. Amsterdam, J.H. Gebhard & Co., (1855), getint lithografische titelpagina en 10 platen, oorspronkelijk halflinnen, oblong folio (inhoud losgaand en roestvlekkig/gebruind. Gouda Quint 34).

En met: In den rook des tijds. Schetsen uit de portefeuille van Alexander V.H. Amsterdam, J.H. Gebhard & Co., (1856), getint lithografische titel, letterdruk inleidingspagina en 7 platen waarvan 3 met letterdruk uitlegpagina, oorspronkelijk halflinnen, oblong folio (licht gebruind/roestvlekkig. Gouda Quint 35) + 1 soortgelijke (Laatste Schetsen, Gouda Quint 42). (totaal 4)