veiling / 21 oktober 2014 / 619-729 Kunst en Toegepaste Kunst
[676] [677] [678] [679] [680]
kavel: 678 verkocht € 60.00

[Alexander Ver Huell] Laatste Schetsen van A.V.H.

Amsterdam, Gebr. Van Es, 1861, houtgegraveerde titelpagina en 7 platen, elk met letterdruk titelblad, oorspronkelijk halfleer, oblong folio (platen wat roestvlekkig. Band sleets aan de hoeken. Gouda Quint 42).
Met: Is 't waar of niet? Schetsen uit de portefeuille van Alexander V.H. Amsterdam, J.H. Gebhard & Co., (1855), getint lithografische titel en 10 platen, oorspronkelijk goudgeletterd linnen, oblong folio (goed exemplaar. Gouda Quint 34).

En met nog 2 soortgelijke (Gouda Quint 29 en 35 (incompleet)). (totaal 4)