veiling / 21 oktober 2014 / 619-729 Kunst en Toegepaste Kunst
[681] [682] [683] [684] [685]
kavel: 683 verkocht € 600,00

Jozef Israels (1824-1911). (Boer met zeis).

Gesigneerde tekening in pen en inkt, 8 x 9,5 cm., boven een gesigneerde aantekening in pen aan uitgever C.L.G. Veldt, ingelijst en achter passepartout.
Met: Jozef Israéls door Prof. C.L. Dake. Amsterdam, C.L.G. Veldt, (1910), 81,(1) p., met platen en illustraties, oorspronkelijk goudgeletterd perkament, 4to.

Één van slechts 50 genummerde, gesigneerde en in vol perkament gebonden exemplaren, dit is nummer 3. Op de voorzijde is de bovengenoemde tekening gereproduceerd.

En met nog 1 andere. (totaal 3)