veiling / 21 oktober 2014 / 619-729 Kunst en Toegepaste Kunst
[688] [689] [690] [691] [692]
kavel: 690 € 50 - € 100

[Alexander Ver Huell] Op het ijs.

Winterschetsen uit de portefeuille van Alexander V.H. Leiden en Amsterdam, J.H. Gebhard en Comp, (1848), gelithografeerde titelpagina 12 platen elk met letterdruk uitlegpagina, modern linnen met voorzijde van oorspronkelijk omslag opgeplakt, oblong 4to (hier en daar roestvlekkig, één marge gerepareerd. Gouda Quint 26).
Met: Wit en zwart. Uit het schetsboek van Alexander V.H. Amsterdam, H.J. van Kesteren, (ca. 1858), getint lithografische titel en 8 platen op "chine-collé", elk met letterdruk uitlegpagina, oorspronkelijk blindgestempeld en goudgeletterd linnen, 4to (Gouda Quint 39).

Plus 2 andere in 3 banden. (totaal 5).