veiling / 21 oktober 2014 / 619-729 Kunst en Toegepaste Kunst
[689] [690] [691] [692] [693]
kavel: 691 € 50 - € 100

[Alexander Ver Huell] Schetsen met de pen.

Door Alexander V.H./ door A.V.H. (Eerste)-derde bundel. Amsterdam, J.H. Gebhard/ Gebr. Van Es en Arnhem, P. Gouda Quint, 1853/1861/1876, 3 delen, elk met gelithografeerde titelpagina, oorspronkelijk verguld en blindgestempeld linnen (eerste bundel)/ oorspronkelijk niet uniform bedrukt karton.
Ruggen van de tweede en derde bundel verstevigd, kartonnen platten wat smoezelig/sleets.

Een zeldzame complete set. Gouda Quint 12.

Met 2 andere in 3 delen door dezelfde (Zijn er Zoo? en Zoo zijn er). (totaal 6).